KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13581031
nr 1358 1031
Niklas Göran
(1913-2000), Sverige
Etsning, "Spegeln". Signerad, numrerad 22/25, daterad -52. Motivet: 25x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:29:09
2/11 20:24:09
Niklas Göran
Läs mer om Niklas Göran